ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
200متر نوساز مدرن مشاعات هتلینگ جمشیدیه
200متر نوساز مدرن مشاعات هتلینگ جمشیدیه
1 هفته پیش در جماران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
120,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
600,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ گروه مشاورین املاک پرستیژ
✅ فروش و اجاره بصورت انحصاری در پروژه های لوکس،مدرن و برند
️آفر ویژه️
یه قیمت ترین نوساز نیاوران
لوکیشن خاص پسند
ساختمانی نوساز،مدرن با مشاعات و متریال بدون مشابه
دارای 4 تیپ متراژ : 180متر 2 خواب مستر
190متر 3 خواب 1 مستر
210متر 3 خواب 2 مستر
370متر 4 خواب مستر
380متر 4 خواب مستر
تمامی واحد ها دارای حداقل 15 متر تراس با ویو شمال یا جنوب هستند
در این پروژه دیوار مشترک بین واحد ها وجود ندارد
مجموعا 25 واحد احداث شده در 1300 متر زمین بدون ریشه
کاملترین مشاعات منطقه شامل :
1000متر لابی دوبلکس با لابی من 24 ساعته
400متر سالن اجتماعات
گیم روم
استخر سونا جکوزی با نورگیر و تهویه طبیعی
1000متر روف گاردن 4 فصل جذاب
و آیتم های شنیدنی دیگر
☎️جهت اطلاعات بیشتر و رزرو بازدید تماس حاصل فرمایید
✅ کارشناس شما :
امیرعلی توکلی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت