تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی200متر کلنگی ویلایی دوطبقه دهکده المپیک

200متر کلنگی ویلایی دوطبقه دهکده المپیک

1 هفته پیش در شهرک چشمه

قیمت کل
‏54,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏271,500,000 تومان
200 متر کلنگی دوطبقه

قابل سکونت و ساخت و ساز

دهکده المپیک منطقه 22

فروشنده واقعی

_________ خانم بنی انسان _______ املاک رامان

مشاور فعال منطقه 22 ____________

دهکده المپیک / هوانیروز/ شهرک گلستان/ زیبا دشت /کوهک /چیتگر

رهن و اجاره __________خرید و فروش

کلنگی/ آپارتمان/ ویلایی /شخصی ساز/ مستغلات/ پیش فروش برج های در حال ساخت و رزومه دار و قابل اطمینان زیر نظر اتحادیه انبوه سازان منطقه 22