تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا200مترویلا شمال/2خواب/سند/معاوضه

200مترویلا شمال/2خواب/سند/معاوضه

1 هفته پیش در اسالم

متراژ
100
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
‏5,390,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏26,950,000 تومان
گیسوم خ جابر انصاری در خدمت شما
⚜️ ویلای خوش ساخت و سنددار در اسالم، گیلان ⚜️

این ویلای زیبا و خوش ساخت در منطقه خوش آب وهوای شمال گیلان، فرصتی استثنایی برای داشتن خانه ای دنج در دل طبیعت سرسبز شمال است.

✅ مشخصات ملک:
* متراژ زمین: 200متر مربع
* متراژ بنا: 100متر مربع
* تعداد خواب: 2

*
* برای اطلاع از قیمت نهایی و شرایط کامل پرداخت، لطفاً از طریق تماس اقدام فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید این ویلای بی نظیر، از طریق پیج amlak.geisom با ما در ارتباط باشید.
شاد و پیروز باشید
⭕️قابل اجاره روزانه تا 6میلیون تومان ⭕️

موارد بیشتر بسته به بودجه و سلیقه شما موجود

شاد و پیروز باشید