ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
202 متر * عاشقان تراس * معماری مدرن
202 متر * عاشقان تراس * معماری مدرن
1 هفته پیش در زنبیلآباد (شهید صدوقی)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
202
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
33,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
163,366,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️هوالمالک⚜️
| 202 متر پلان تفکیکی |
| 2 سالن مجزا و قابل چیدمان |
| 3 خواب خوش قواره |
| تراس قابل چیدمان ودلباز |
• 2 پارکینگ سندی
• کلوزت اختصاصی
• لاندری
• مطبخ کاربردی و دارای تهویه طبیعی
واحدی که مختص دوست دارن سبک مدرن طراحی شده هست
اگر دنبال واحد با تمام ایده آل ها هستید این فایل آخرین انتخاب شما هست
||| دوست و مشاور شما : سجاد فیروزبخت |||
|||| با همکاری املاک بزرگ ایوان |||
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت