تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه202متر زمین تجاری فروشی

202متر زمین تجاری فروشی

3 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
202
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏56,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏277,227,000 تومان
موقعیت مکانی
بر خیابان اصلی
بر اصلی
زمین تجاری
بر19
بدون بدهی
شسته رفته