ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
202متر ویلایی سند تک برگ سه طبقه شهرک راه آهن
202متر ویلایی سند تک برگ سه طبقه شهرک راه آهن
5 روز پیش در شهرک گلستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
344
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
64,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
322,500,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
200متر ویلایی کلنگی سه طبقه
فول بازسازی
مناسب سکونت سه خانواده
بهترین لوکیشن منطقه 22
هر طبقه 115 متر دوخواب
سند تک برگ
تک مالک
_________ خانم بنی انسان _______ املاک رامان
مشاور فعال منطقه 22 ____________
دهکده المپیک / هوانیروز/ شهرک گلستان/ زیبا دشت /کوهک /چیتگر
رهن و اجاره __________خرید و فروش
کلنگی/ آپارتمان/ ویلایی /شخصی ساز/ مستغلات/ پیش فروش برج های در حال ساخت و رزومه دار و قابل اطمینان زیر نظر اتحادیه انبوه سازان منطقه 22
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت