ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
203 متر 4خواب/تاپ لوکیشن/فول امکانات و اصیل
203 متر 4خواب/تاپ لوکیشن/فول امکانات و اصیل
3 روز پیش در بلوار کشاورز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
203
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
قیمت کل
38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
187,192,000 تومان
طبقه
8
محله ایتالیا
✅️دسترسی عالی به بلوار کشاورز،فلسطین،میدان ولیعصر،طالقانی و ...
✅️دسترسی عالی به مترو و بی آرتی
✔️ساختمان برند منطقه
✔️خوش نقشه و نورگیر فوق العاده
✔️203 متر 4خواب
✔️ پارکینگ
✔️انباری
✔️ آسانسور
✔️2بالکن بزرگ قابل چیدمان
✔️فول نوسازی شده
✔️نگهبانی 24 ساعته
✔️سرایدار مقیم
✔️سند تک برگ شخصی آماده انتقال
❗️مالک فروشنده صد در صد ❗️
⭕️فروش فقط به صورت نقدی⭕️
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت