تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر تک واحد فاز یک/لاکچری

205 متر تک واحد فاز یک/لاکچری

2 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
205
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏30,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سازه برند و شیک منطقه.تک واحد،شخصی ساز

واحد غرق نور.تمام اتاق هارو ب آفتاب

متراژ بنا 205/تعداد اتاق 3/طبقه 2

کل طبقات ساختمان 5 تا تک واحدی

سال ساخت 1404

در تمام طبقات موجود هست شیرآلات KwC

مبلغ متری :150,000,000 تومان
مبلغ کل :30,750,000,000 تومان