تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر تک واحدی حاشیه بلوار میرزا کوچک خان

205 متر تک واحدی حاشیه بلوار میرزا کوچک خان

2 هفته پیش در حسین‌آباد

متراژ
205
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,121,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
پارکت چوب
تعداد کل طبقات
4
با سلام
آپارتمان 205 متر فول دو ممر
تک واحدی 3 خواب ، یک خواب مستر و هر 3 خواب تمام روز نور گیر ، طبقه چهارم لوکس و شیک
پارکینگ اختصاصی و آسانسور ، سیستم سرمایش و گرمایش هواساز میباشد
کف واحد پارکت ترک و کابینت تا سقف هایگلس
دارای 3 عدد لوستر
شیر آلات اهرمی برند درجه 1
پمپ آب نصب میباشد
پذیرایی نورگیر و بدون پرتی