تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر / تکواحدی / مادی نیاصرم / تکرار نشدنی

205 متر / تکواحدی / مادی نیاصرم / تکرار نشدنی

1 هفته پیش در چرخاب

متراژ
205
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏37,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏180,487,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود خدمت بزرگواران عزیز
متراژ واحد 205 متر
تکواحدی
10 سال ساخت
شمالی جنوبی
بر مادی نیاصرم لوکیشن تکرار نشدنی
عرض واحدها12 متر
3 خواب مستر دار
اتاق خوابها دید مادی نیاصرم رو دارن
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
کارشناس فروش منطقه سرلک
درخدمتیم