تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر/سه خ/ تکواحدی/نگینی در دل ریحانی

205 متر/سه خ/ تکواحدی/نگینی در دل ریحانی

23 ساعت پیش در شمس‌آباد

متراژ
205
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏71,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏346,341,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
درود بیکران
شیما حسینی هستم، املاک یارا پاسداران

کمکتون می کنم در انتخاب بهترین واحد در کوتاهترین زمان ممکن

بهترین لوکیشن ریحانی

نوساز وکلید نخورده

تکواحدی

طبقه پنجم

ساختمان مدرن ، با بهترین متریال

205 متر سه خواب

دارای خواب مستر

نور و ویو بی همتا و سالن با ویو ابدی پارک

فول امکانات:

دو پارکینگ باکس سندی

انباری

آسانسور

بالکن با ویو ابدی

✅️فایل انحصاری املاک یارا می باشد : عقد قرارداد تنها از طریق املاک یارا امکان پذیر می باشد

❎️کمیسیون با احترام یک در صد دریافت می گردد ❎️