تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر نوساز/ تکمیل /تک واحدی/ برند منطقه

205 متر نوساز/ تکمیل /تک واحدی/ برند منطقه

1 روز پیش در قدوسی غربی

متراژ
205
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏43,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏212,195,000 تومان
طبقه
همکف
فروش نوساز 3 خواب برند شیراز
سند ملکی
لوکیشن عالی
▫️ طبقه همکف از 4– تک واحدی
▫️ نوساز شیک تکمیل
✨ 205 متر پلان بسیار خوش نقشه
▫️ 3 خواب ( مستر دار)
✨ فول مشاعات با بهترین متریال روز
مناسب خریدارانی که به دنبال 3 خواب در منطقه قدوسی غربی هستند.
مشاور شما در منطقه 1 شیراز محمد دانا