تائید
فروش مسکونیآپارتمان205 متر/ویو ابدی/دو قدمی رودخانه مطهری

205 متر/ویو ابدی/دو قدمی رودخانه مطهری

2 روز پیش در صائب

متراژ
205
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏36,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,609,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
� فروش فوری آپارتمان 205 متری – تاپ لوکیشن سرسبز مطهری

✨ 205 متر زیربنا
✨ طبقه پنجم از پنج
✨ سالن بسیار بزرگ و خوش چیدمان
✨ دو کله نور (نورگیری عالی از دو سمت)
✨ ویو ابدی و دلباز
✨ فقط دو قدم تا رودخانه
✨ دسترسی فوق العاده به مراکز خرید و خدماتی
✨ ساختمان رو پا، شیک و خوش ساخت

موقعیت عالی در یکی از بهترین نقاط مطهری

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید.