تائید
فروش مسکونیآپارتمان206متر4خواب لوکیشن تاپ نیروهوایی

206متر4خواب لوکیشن تاپ نیروهوایی

1 هفته پیش در نیرو هوایی

متراژ
206
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏72,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏350,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️206مترمسکونی
⚜️ بی نظیر در منطقه
⚜️4خواب2مستر ـ مجزا از سالن رو به آفتاب
⚜️طبقه سوم
⚜️6طبقه تکواحدی
⚜️کلید نخورده
⚜️کمددیواری سرتاسری در تمام اتاقها
⚜️سرویس ها والهنگ
⚜️کف اسلب 1×1
⚜️سرمایش داکت اسپیلت
⚜️پنجره های قدی از کف تا سقف
⚜️2بالکن مجزا
⚜️واحدغرق در نور
⚜️نقشه بدون پرتی
⚜️2پارکینگ باکس
⚜️بازدید =قرارداد
✔️لطفاً اگر خریدار واقعی هستید تماس بگیرید.
✔️کارشناس و مشاور املاک باران ـ تهرانی