تائید
فروش مسکونیآپارتمان208 متر دروس کلیدنخورده مشاعات هتلینگ تراس بزرگ

208 متر دروس کلیدنخورده مشاعات هتلینگ تراس بزرگ

21 ساعت پیش در دروس

متراژ
208
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏155,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏745,192,000 تومان
طبقه
5
واحد کلید نخورده
متریال تمام برند
آشپزخانه تمام چوب برند انزو فرنیش نف
حال و پذیرایی فلت و بزرگ
پنجره های تمام قدی
2 خواب مستر +کلوزت
1 خواب سوئیت مجزا
شیر آلات توکار hansgrohe
سرویس ها تمام قدی
2 واحدی پاگرد ها مجزا
سالن جلسات
3 پارکینگ