تائید
فروش مسکونیآپارتمان208 متر شهران طوقانی 5 ساله کلید نخورده

208 متر شهران طوقانی 5 ساله کلید نخورده

1 هفته پیش در شهران جنوبی

متراژ
208
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏63,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏302,884,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
2 پارکینگ سندی در طبقه همکف

سالن تفکیک پرده خور شیک

فرعی دنج طوقانی و مشجر

معاوضه با آپارتمان کوچکتر در منطقه شهران

مشاور شما عزیزان کچویی املاک مادر