تائید
فروش مسکونیآپارتمان209متر ولنجک فرعی با اصالت متری600

209متر ولنجک فرعی با اصالت متری600

2 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
209
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏125,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏598,086,000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
بالاترین سطح کیفیت ساخت
اجرای بدون نقص ـ طراحی مسحور کننده
سازنده و آرشتیتک شناخته شده
✔️ پاگرد و آسانسور اختصاصی
✔️بدون دیوار مشترک
✔️ویو دو جهت بدون مشرف
✔️تراس 10 متری کاملا کاربردی
✔️5طبقه مشاعات
✔️آماده تحویل
❌متری 600 میلیون ❌