ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
مغازه و غرفه
20متر تجاری دوقواره به اصلی*تمیز*سندتکبرگ
20متر تجاری دوقواره به اصلی*تمیز*سندتکبرگ
20 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
20
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
325,000,000 تومان
سلام و عرض ادب.
⚜️ املاک نیلی، بزرگترین املاک تجاری
در منطقه ی فاز یک اندیشه تقدیم می کند.⚜️
هر فایلی رو که در ذهن دارید، در اختیار ماست.✔️
اعتماد شما؛ اعتبار ماست.✅️
مشخصات فایل تجاری مذکور:
〽️20 متر تجاری
〽️بر 5 متر
〽️پر تردد
✴️قیمت: 6.500
فقط کافی است با من تماس بگیرید.
علی جگروند هستم مشاور شما❤️
✴️املاک بزرگ نیلی✴️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت