تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه20متر تجاری موبایل فروش /بعث مال

20متر تجاری موبایل فروش /بعث مال

22 ساعت پیش در خرم آباد

متراژ
20
ساخت
1396
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏630,000,000 تومان
به نام خدا
✴️دپارتمان بزرگ املاک خسروانی ✴️

✅️ متری 580
✅️متراژ20/66
✅️کف سرامیک
✅️شیشه سکوریت
✅️سرویس ایرانی فرهنگی
✅️نگهبانی 24ساعته
✅️قابل رهن 600میلیون اجاره 25 میلیون
✅️ویترین
✅️پایان کار دارد
✅️ ملک دارای قرارداد فعال
دارای تعهد سکونت تا تاریخ اسفند 1405

✴️ قابل معاوضه هم میباشد
✴️فروشنده واقعی تخفیف پای معامله

مشاور:مهندس کاکاوند

✅️بزرگترین بانک اطلاعاتی مسکن در غرب کشور
✅️ملک خود را جهت رهن واجاره خرید و فروش طی یک هفته به مابسپارید

✅️با مدیریت حاج محسن خسروانی