تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی210 متر حوزه شهری کتالم

210 متر حوزه شهری کتالم

1 سال پیش در رامسر

قیمت کل
1٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬142٬000 تومان
متراژ 210 متر
حوزه شهری
داخل بافت با کاربری باغات
سند
مناسب برای سرمایه گذاری
دید بسیار جذاب

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
املاک بینظیر