تائید
فروش مسکونیآپارتمان210 متر ویو ابدی تک واحدی 3 پارکینگ تاپ لوکیشن

210 متر ویو ابدی تک واحدی 3 پارکینگ تاپ لوکیشن

3 روز پیش در میرداماد

متراژ
210
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏86,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏409,523,000 تومان
طبقه
8
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️ تاپ لوکیشن ⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
♦️♦️ فول مشاعات ♦️♦️
⚜️⚜️⚜️ متریال برند ⚜️⚜️⚜️

⚜️ 210 متر
⚜️ سه خواب + مستر
⚜️ پلان مهندسی سالن بزرگ و دلباز
⚜️ پارکینگ 3 عدد سندی، انباری و آسانسور
⚜️ دسترسی بی نظیر
⚜️ آشپزخانه بزرگ
⚜️ کمد دیواری هر سه خواب
⚜️ لابی مجلل و لابی من
⚜️ ساختمان برند و مارک دار
⚜️ مشاعات فول

⚜️⚜️ همراه شما تا بهترین انتخاب : محمدی ⚜️⚜️