تائید
فروش مسکونیآپارتمان210 متر ویوی باز با پنجره های قدی

210 متر ویوی باز با پنجره های قدی

1 هفته پیش در کیانپارس

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏45,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏218,571,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
210 متر پلان دلباز با متریال بینظیر
تفکیک و طراحی هوشمندانه فضاها
3خواب+ سه خواب مستر با کمد دیواری
خواب ها بزرگتر از حد استاندارد
سقف های بلند الهام گرفته از معماری روز اروپا
آشپزخانه kuppersbosch با کابینت های انزو مات
پنجره های تمام قد لیفت اند اسلاید برای ورود به یک تراس ده متر مربع قابل چیدمان
ویوی باز و بدون مشرف با پنجره های گیوتینی چهارفصل

واحد به صورت خام، امکان اعمال نظر در دکوراسیون داخلی به سلیقه دلخواه

رجبی
دفتر املاک شهریاری