تائید
فروش مسکونیآپارتمان210متر تک واحد/دو پارکینگ شیخ زاهد

210متر تک واحد/دو پارکینگ شیخ زاهد

1 هفته پیش در شیخ زاهد

متراژ
210
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏35,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏166,666,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
‎گروه مشاورین املاک آگاه
____________________________________
سرمایه گذاری مطمئن ؛ خریدی امن

5طبقه 5واحدطبقه 4ام
سند تک برگ آماده انتقال
تراس قابل چیدمان
انباری
دو پارکینگ قید درسند
ویو ابدی

‎برای اطلاعات بیشتر جهت مشاوره برای خرید یا فروش ملک با اینجانب تماس حاصل بفرمایید.
______________________________
‎گروه مشاورین املاک آگاه با داشتن دانش کافی از آخرین قیمت های داد و ستد شده در بازار و ارتباط مستقیم با سازندگان و فروشندگان ؛ با فایلینگ قوی به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای سرمایه گذاری در شهر زیبای لاهیجان اتخاذ نمایید.
‎ کارشناس فروش گروه: مهرگان میرعلوی