تائید
فروش مسکونیآپارتمان210متر فرمانیه شرقی

210متر فرمانیه شرقی

1 روز پیش در فرمانیه

متراژ
210
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏90,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏428,571,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
برج باغ 9طبقه تک واحدی
لوکیشن بی نظیر فرمانیه شرقی

300 متر لابی مبله بسیار عالی

از 4 طرف نور مستقیم
نقشه تفکیکی بسیار قشنگ
پنجره های تمام قدی
تهویه چیلر مرکزی ebara
آشپزخانه فرنیش برندnef
ارتفاع سقف عالی 3.20
2پارکینگ سندی

فایل خارج از مارکت و کاملا شخصی
لطفا همکاران گرامی تماس نگیرند

محمد
مسکن ماهان