تائید
فروش مسکونیآپارتمان210متر ولنجک فول امکانات هتلینگ

210متر ولنجک فول امکانات هتلینگ

6 روز پیش در ولنجک

متراژ
210
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏126,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏600,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
210 متر سه خواب مستر

خوش نقشه بدون پرتی و ستون
پلان بی نقص متریال درجه وارداتی

آرشیتکت مهندس علی موسی پناه
سازنده شرکت معتبر با رزومه عالی

سازه اسکلت فلزی پیچ و مهره
سقف عرشه فولادی ضد زلزله

آشپزخانه فول فرنیش سری8 بوش

بدون دیوار مشترک، پاگرد اختصاصی
دو لاین آسانسور 13 نفره تا پشت بام

مشاعات کامل و فعال شامل:

لابی مجلل مبله با ارتفاع 6 متر
سالن اجتماعات با نور و دید باز
سالن ورزش مجهز با تجهیزات بروز
استخر، سونا خشک، سونا بخار و جکوزی
روف گاردن مجهز با دید پانوراما

بوتیک املاک ولنجک
مشاور شما سامان