تائید
فروش مسکونیآپارتمان211متر*دوپارک سندی*خیابان منتخب منطقه*تک واحد

211متر*دوپارک سندی*خیابان منتخب منطقه*تک واحد

1 هفته پیش در کیانپارس

متراژ
211
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏29,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏137,914,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️این واحد برای پسندان خاص طراحی شده است!

⚜️لاکچری واقعی در قلب منطقه

211 متر زندگی اشرافی
لوکیشن طلایی
طبقه 1 | تک واحد | آرام و دنج
حریم خصوصی کامل | سکونت سطح بالا
2 پارکینگ سندی اختصاصی

_این واحد، انتخاب افرادی ست که به کیفیت، پرستیژ و آرامش اهمیت می دهند.

_متراژ بالا، نورگیری عالی و پلان بی نقص، آن را به گزینه ای کمیاب در منطقه تبدیل کرده است.

_ مناسب سکونت پسندان خاص و سرمایه گذاری سطح بالا

⁉️تصویری از یک زندگی لوکس را برای شما به ارمغان می آوریم:

⚜️گروه مشاورین املاک آماتیس⚜️

✍️کارشناس ملکی منطقه ، یزدان پاک نیت