تائید
فروش مسکونیآپارتمان212 متر / 3 خواب / بهترین فرعی نیایش

212 متر / 3 خواب / بهترین فرعی نیایش

1 هفته پیش در نیایش

متراژ
212
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏38,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏179,245,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
☘️میدانیم حاصل دسترنج خود را برای اسکان اورده اید پس خود را مسئول میدانیم

- موقعیت عالی در محدوده نیایش 212 متر واقعی
– سه خواب استاندارد
✅ سالن بسیار بزرگ و نورگیر
✅باز سازی شوده
✅ نقشه خوش فرم و بدون پرتی
✅ سه خواب جادار و کاربردی
✅ مناسب خانواده های پرجمعیت

✅ ساختمان کم واحد و آرام ملک از نظر متراژ و نقشه در این محدوده کم نظیر هست و برای سکونت یا سرمایه گذاری انتخاب مطمئنیه.

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. املاک کوبه : ساسان زاده