تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی212 متر زمین با 12 متر بر/جاده مستقیم به لب دریا

212 متر زمین با 12 متر بر/جاده مستقیم به لب دریا

20 ساعت پیش در کیاشهر

قیمت کل
‏850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,009,000 تومان
⭐انبوه سازان املاک بزرگ پردیس

◼زمین با متراژ 212 متر
◼با بر 12 متر
◼قطعه بندی شده
◼انشعابات و امتیازات نزدیک زمین
◼دارای کوچه 8 متری
◼ثبت سیماک شخصی به نام خریدار
◼دارای کدرهگیری هولوگرام دار
◼با مهر و تائیدیه شهرداری
◼دارای تمام مدارک معتبر / بنچاق / نسق
◼ارائه مبایعه نامه سربرگ دار مجموعه پردیس

✔همراه اقامت یک روزه رایگان برای مشتریان عزیز

جهت مشاوره و بازدید تماس بگیرید
مشاور فروش : خانم نیک قلب