تائید
فروش مسکونیآپارتمان213 متر برج شهرک غرب

213 متر برج شهرک غرب

1 هفته پیش در شهرک غرب

متراژ
213
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏210,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏985,915,000 تومان
طبقه
16
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا

قابل توجه خریداران و سرمایه گزاران محترم
213 متر 3 خواب مستر
پلن مهندسی بی نقص
طبقه 16
لوکس ترین برج شهرک غرب
لابی بسیار بزرگ مرتفع مبله مجلل
لابی من 3 شیفت و تیم نگهبانی
سالن اجتماعات وسیع
غرق در نور و روشنایی
ویو ابدی
و فایلهای مشابه در برجهای دیگر شهرک غرب

مشاور تخصصی شما اسماعیلی