تائید
فروش مسکونیآپارتمان213متر/حاشیه/نور/قدس

213متر/حاشیه/نور/قدس

2 هفته پیش در شهرک ولیعصر نیشابور

متراژ
213
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,953,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
واحد 213 متر
طبقه 6
ویو بی نظیر
تک واحدی
فول متریال
سه خواب+مستر
آشپزخانه مدرن+مطبخ
صفر کلید اول
رنگ کابینت و تی وی وال به دلخواه شما

برای توضیحات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید
(هلدینگ املاک اعیان)
همراه شما تا بهترین خرید