تائید
فروش مسکونیآپارتمان215متر/4خواب/آجودانیه/فایل شخصی

215متر/4خواب/آجودانیه/فایل شخصی

6 روز پیش در آجودانیه

متراژ
215
ساخت
1390
اتاق
4
قیمت کل
‏88,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏409,302,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود بر شما

یک واحد 215متری
4 خواب 2 خواب مستر
سالن تفکیکی
نور و نقشه عالی
تراس کاربردی

ورودی لابی
لابیمن 24 ساعته
سالن اجتماعات
سالن ورزش
استخر سونا جکوزی

چهارطبقه چهار واحدی
مشاعات بازسازی شده
2 پارکینگ سندی
انباری آسانسور

فایل کاملا شخصی

برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید

من فریمهر رضاپور مشاور شما و در کنار شما هستم