تائید
فروش مسکونیآپارتمان217 متر الهیه فول مشاعات ویو بی نظیر

217 متر الهیه فول مشاعات ویو بی نظیر

1 هفته پیش در الهیه

متراژ
217
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏112,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏516,129,000 تومان
طبقه
7
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅✅✅✅✅اکازیون فروش ✅✅✅✅✅
216 متر فول مشاعات ویو بی نظیر تراس قابل چیدمان
3خواب 2خواب مستر
400 متر لابی مجلل وفاخر
مشاعات ابی بی نظیر
2پارکینگ سندی
لابی من ➕سریدار