تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا219 متر ویلایی/شمالی/بازسازی شده/مسجد جامع

219 متر ویلایی/شمالی/بازسازی شده/مسجد جامع

1 ساعت پیش در ورامین

متراژ
140
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
219 متر مربع
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,776,000 تومان
ویلایی
219 متر زمین
140 متر بنای دو خواب
بازسازی شده
شمالی با بر 10.5 متر، حیاط پارکینگ 3 ماشین
دارای سند 6 دانگ تک برگ
بر بلوار 48 متری، لوکیشن و دسترسی عالی
محدوده مسجد جامع
قابلیت معاوضه یا تهاتر با ملک ویلایی در پیشوا ( شهرک اردستانی )

برای اطلاعات بیشتر و بازدید با شماره بنده تماس بگیرید

لوکیشن دفتر : ورامین، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به خیابان دادگاه، املاک دپارتمان کوروش

به امید خانه دار شدن تمام هموطنان عزیز ✌