تائید
فروش مسکونیآپارتمان220 متر سوپر لاکچری 3 پارکینگ سندی

220 متر سوپر لاکچری 3 پارکینگ سندی

2 روز پیش در تهرانپارس غربی

متراژ
220
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏66,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هرآنچه شما انتظار دارید
3 پارکینگ سندی
150 متر لابی سوپر لوکس
200 متر سالن اجتماعات مجهز
سرایداری مقیم
روف گاردن مجهز همراه با اشپزخانه جکوزی و حمام افتاب
سیستم برق هوشمند
3 خواب هر 3 خواب مستر
بالکن بزرگ و قابل چیدمان
نمای مدرن و لاکچری
پنجره های تمام قدی
شیرالات تو کار kwc

فروشنده واقعی