تائید
فروش مسکونیآپارتمان220 متر ویو پارک دنج ترین لوکیشن

220 متر ویو پارک دنج ترین لوکیشن

2 روز پیش در دزاشیب

متراژ
220
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏187,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏850,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
واحدها 220و 320 متری
5 طبقه 2 واحدی
نورگیر فوق العاده
مشاعات فول فول
تجربه یک زندگی مدرن و لوکس
سازنده شخصی و بسیار با سلیقه و وسواس