تائید

220 متری جهاد

2 هفته پیش در چنچنه

متراژ
220
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
‏31,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏142,727,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی شده
✅با ارائه بهترین ملک های منطقه
✅ارم،خاکشناسی،یزدان مهر،ابریشمی و...
✅خریدوفروش،رهن واجاره،سرمایه گذاری در ملک و ✅مشارکت در ساخت در خدمت شما میباشیم
______________________________________________
3 خواب
✅محیطی امن و با ارامش
______________________________________________
✅املاک بزرگ قشقایی
✅موارد مشابه موجود میباشد