تائید
فروش مسکونیآپارتمان220متر تک واحدی / جنوبی / شقایق کلید نخورده

220متر تک واحدی / جنوبی / شقایق کلید نخورده

6 روز پیش در شهران جنوبی

متراژ
220
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏88,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏400,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
◆ رادان | کارشناس فروش املاک لوکس ◆

220متر | سه خواب | تک واحدی| هوشمند Smart

◆موقیعت: اعیان نشین منطقه خیابان شقایق

◆امکانات

◆طراحی تک واحدی برای حریم خصوصی کامل

◆سیستم خانه تمام هدشمند Smart
کنترل برق،پرده، سیستم صوتی کار شده در سقف فقط با اتصال تلفن همراه از بیرون

◆پنجره های قدی و نورگیر فوق العاده

◆لابی مجلل و 24 ساعته

◆2پارکینگ اختصاصی

◆دیزاین ژورنالی، ظرافت و جزئیات لاکچری در طراحی داخلی و متریال درجه یک و وارداتی

◆نوساز و کلیده نخورده (1405)

◆برای بازدید و تجربه نزدیک این شاهکار، تماس بگیرید.

◆ رادان | کارشناس فروش املاک لوکس ◆