ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
223متر/3خواب/تک واحد/فاز2/2پارکینگ
223متر/3خواب/تک واحد/فاز2/2پارکینگ
1 هفته پیش در گوهردشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
223
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
30,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
138,116,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام و احترام
(لطفا توضیحات را با دقت بخوانید.)
⭕️واحد واقع در فاز 2 گوهردشت میباشد.
⭕️5 طبقه هر طبقه 1 واحد
⭕️پلان تفکیک شده+حال خصوصی
⭕️سالن بزرگ با قابلیت هر نوع چیدمان
⭕️تمامی سالن،خواب ها و آشپزخانه نورگیر
⭕️بالکن بزرگ و کاربردی
⭕️لابی و سالن اجتماعات لوکس+روف گاردن
✅2پارکینگ سندی
✅سرایداری مقیم
✅3خواب(هر 3 خواب مستر)
✅کلوزت
((((فایل به قیمت رسیده و بی نظیر فاز 2 گوهردشت))))
مشاور شما:قاسمی
__________
دپارتمان پرگار
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت