تائید
فروش مسکونیآپارتمان225 متر/ 4 خواب/ 4 پارک/ فول دیزاین / آماده سکونت

225 متر/ 4 خواب/ 4 پارک/ فول دیزاین / آماده سکونت

1 روز پیش در کیانپارس

متراژ
220
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
‏35,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏163,409,000 تومان
طبقه
4
علی خدادادی | Ali khodadadi
املاک باما | Bama real estate

☑️از محدود پروژه های 220 متری 4 خواب
☑️دسترسی فوق العاده به مراکز خرید و رفاهیات
☑️تمامی متریال برند و وارداتی

✔️220 متر بنای مفید واحد
✔️دو آشپزخانه سرد و گرم مدرن
✔️ سالن خوش چیدمان و یک دست
✔️چهار خواب کینگ سایز +2 خواب مستر و کلوزت روم لوکس
✔️شیرآلات برند kwc + پنجره های تمام قد
✔️تراس 10 متری قابل چیدمان
✔️دو پارکینگ سندی با جای 4 پارک

✨برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط پرداخت ویژه و بازدید باما در تماس باشید»

مشاور و کارشناس تخصصی آپارتمان های لوکس در منطقه:
✅علی خدادادی✅
املاک باما
مدیریت: مهندس حاجت پور