تائید
فروش مسکونیآپارتمان225متری استثنائی تک واحدی بهترین لوکیشن منظریه

225متری استثنائی تک واحدی بهترین لوکیشن منظریه

1 روز پیش در منظریه

متراژ
225
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏126,666,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سلام فروش واحد 225 متری تک واحدی در مازیار منظریه
5 طبقه 5 واحد طبقه 5
3 خواب بزرگ
دو پارکینگ اختصاصی
ساخت 1388
نورگیر فوقالعاده
فول امکانات (مطبخ ،مستر، 2 تا تراس)
سرویس بهداشتی و حموم فول بازسازی شده
در بهترین لوکیشن منظریه نوساز منطقه متری 250
واحد قدرالسهم فوقوالعاده دارد
بهترین خرید برای واحد این رنج در رشت