تائید
فروش مسکونیآپارتمان225متری ویو مشجر دو پارکینگ در گلسار

225متری ویو مشجر دو پارکینگ در گلسار

1 هفته پیش در گلسار

متراژ
225
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏58,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️kazheh real estate⚜️
✨کاژه،خانه امن شماست✨
ـ
این خونه یه چیز دیگست!
کلید نخورده و نوساز
225متر تکواحدی
طبقه سوم
با دو پارکینگ اختصاصی قید در سند
بالکن قابل چیدمان با ویو بی نظیر و بدون مشرف
مشاور شما:امیرعباس سوسنی