ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
226متر زمین پروانه دار /امیر کبیر
226متر زمین پروانه دار /امیر کبیر
1 هفته پیش در هفده شهریور نیشابور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
12,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
54,424,000 تومان
املاک کارمانیا 》 ✨
✅ مشخصات:
سند آماده و زمین با پروانه تحویل داده میشود
226متر
دارای پروانه 4طبقه
اطلاعات تکمیلی فقط حضوری
مشاور شما: آقای دادمند
مالکین محترم
فروش، رهن یا اجاره ملک خود را با اطمینان به املاک کارمانیا بسپارید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک کارمانیا نبش چهاراه نوروبلوار گمنام
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت