تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا230 متر خانه ویلایی دونبش

230 متر خانه ویلایی دونبش

8 ساعت پیش در ثابتی

متراژ
210
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230 متر مربع
قیمت کل
‏12,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,652,000 تومان
خانه ویلایی 230 متری
دو نبش (10/5×22)
یک موقعیت عالی برای ساخت سکونت و سرمایه گذاری
قابل سکونت برای سه خانواده هم زمان
هر واحد مسکونی بصورت جداگانه دارای کنتور اب برق وگاز میباشد
حیاط ماشین رو
قابلیت رهن تا مبلغ دومیلیارد تومان
جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
ادرس دفتر : فردیس سراه حافطیه خیابان داوری خیابان 48 دستگاه نبش گلستان ششم مسکن شیرزاد