تائید
فروش مسکونیآپارتمان230 متر فرمانیه شرقی مدرن نوساز

230 متر فرمانیه شرقی مدرن نوساز

1 هفته پیش در فرمانیه

متراژ
230
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏99,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏430,434,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فرمانیه شرقی سنبل
نوساز فول مدرن
استخر سونا جکوزی
لابی مجلل با 3 شیف لابی من
2 پارکینگ سندی
نورگیر از 3 جهت
فرعی دیپلمات نشین
آخرین واحدی که بازدید میکنید
بدون مشابه نقشه و قیمت در سنبل
مشاور شما رفتاری