230 متر ویلایی دوطبقه فول بازسازی شده برازنده
1 هفته پیش در الهیه
کپی شد
قیمت کل
24,900,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
110,666,666,000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
✴️املاک آویژه نامی معتبر
✴️خرید و فروش ملک شما در سریعترین زمان ممکن
«««««««««««««‹««««««««««««««««««««««««««««
✅بازید=باخرید
⭕مشخصات ملک
♦️225متر زمین درب حیاط عرض کوچه 10
♦️حدود 300متر مفید صفر تا صد بازسازی شده
♦️دارای اتاق5 خواب
♦️طبقه زیرزمین 2خواب
♦️طبقه همکف 3خواب
✅منطقه و دسترسی ها عالی نزدیک بزرگترین مرکز خرید فدک مال نزدیک فضای سبز و امکانات رفاهی
قیمت گذاری ملک با محاسبه متراژ ساخت مفید و متراژ زمین انجام شده
♦️جهت اطلاع از فایل های اختصاصی ما به صحفه آژانس زیر همین آگهی مراجعه فرمایید.
««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««
ا✴️ملاک آویژه با کادری مجرب و فعال در زمینه خرید و فروش ملک در منطقه
✴️ساکی نژاد هستم املاک آویژه