تائید
فروش مسکونیآپارتمان230متر 3خ مستر 2قدمی پارک قیطریه

230متر 3خ مستر 2قدمی پارک قیطریه

6 روز پیش در قیطریه

متراژ
230
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏98,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏427,826,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خداوند جان آفرین
قابل توجه مصرف کنندگان عزیز
و سرمایه گذاران محترم
بهترین فرصت برای خرید
یک واحد 230متری
3خواب بزرگ روبه آفتاب
بالکن کاربردی
نقشه کاملا تفکیک شده
نور شمال وجنوب
3پارکینگ اختصاصی
صفرتا صد نوسازی شده
دربهترین لوکیشن قیطریه فاصله با پارک قاجاری پیاده 30ثانیه است
کلید نزد بنده است
برای بازدید تماس بگیرید