تائید
فروش مسکونیآپارتمان230متر . میثم . تاپ لوکیشن. خوش نقشه

230متر . میثم . تاپ لوکیشن. خوش نقشه

2 هفته پیش در کرمان

متراژ
230
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏31,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏138,260,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با عرض سلام

.................پرستیژ واقعی برای زندگی........................
230متر / سه خواب ( یک خواب مستر)
سند 6 دانگ ملک

☎️آقای کریمی