تائید
فروش مسکونیآپارتمان232 متر / 4 خواب / فول / مرزداران

232 متر / 4 خواب / فول / مرزداران

6 روز پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
235
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
‏115,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏489,361,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️در بهترین برج و بهترین لوکیشن
⚜️بهترین واحد برای مشکل پسندان

⚜️آپارتمان 235متر

⚜️لابی شیک
⚜️لابی من 24 ساعته
⚜️بازدید با هماهنگی