تائید
فروش مسکونیآپارتمان233 متری 3 خوابه/نوساز تکمیل/جاوید اطلسی/سند ملکی

233 متری 3 خوابه/نوساز تکمیل/جاوید اطلسی/سند ملکی

1 هفته پیش در چنچنه

متراژ
233
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏30,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,042,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
هر خونه یه داستان داره،
شاید داستانِ خونه رویایی تو همین جا شروع شه

کد فایل 1187

✅متراژ 233
✅3 خواب بزرگ با کمد دیوار
✅یک خواب مستر
✅طبقه 2 از 2 و کل ساختمان 5 واحد
✅تراس بزرگ کاربردی
✅ضلع جنوبی نورگیر عالی
✅تکمیل با متریال لوکس
✅شخصی ساز
✅2 پارکینگ باکسی
✅هر 3 خواب کمد دیواری
✅دسترسی عالی به تمام امکانات شهری رفاهی
✅سند ملکی آماده انتقال

❇️لوکیشن: خیابان جاوید اطلسی

❗️عکس های واحد موجود میباشد جهت دیدن عکس ها در بله پیام بزارید و جهت بازدید فقط تماس بگیرید❗️

مشاور: احمدی
دپارتمان تخصصی املاک اشکان