تائید
فروش مسکونیآپارتمان234متر/ فول امکانات/ قابلیت دریافت وام مسکن/نوساز

234متر/ فول امکانات/ قابلیت دریافت وام مسکن/نوساز

4 روز پیش در مشکینی

متراژ
234
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,000,000 تومان
طبقه
8
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اگر دنبال یک آپارتمان 234متری نوساز با قابلیت دریافت وام مسکن هستید این آپارتمان مجلل مناسب شماست ✨هستید

مشخصات:
- متراژ 234 متر، سه خواب هر سه خواب مستر

- مشاعات درجه یک با بهترین متریال
-800متر روف گاردن بی نظیر
-لابی من 24h
دو عدد آسانسور گلد بهترین ب برند
-سیستم برقی BMS
-دارای ژنراتور برق ( اضطراری)
- نزدیک مراکز آموزشی و رفاهی
-قابلیت دریافت وام مسکن توسط ما
- لیست کامل واحدهای مشابه متناسب با هر بودجه
- خرید مستقیم و بدون واسطه، فرصت محدود

برای هماهنگی بازدید، دریافت اطلاعات بیشتر یا معرفی گزینه های مشابه همین حالا با سیاوش، مشاور امین شما تماس بگیرید.( چت فعال نیست)☎️